Filtrowanie produktów

Rozmiar

Cena

150 zł - 165 zł

Proste w formie i sięgające do kolana kalosze można nosić przy różnych okazjach. Niekoniecznie wtedy, gdy leje jak z cebra. To ciekawe rozwiązanie także w wilgotne, pochmurne dni, kiedy po wyjściu z domu chce się mieć suche stopy. Kalosze można też znaleźć w bardziej fantazyjnej odmianie. Do tej grupy należą chociażby niższe modele wzorowane na sztybletach bądź trampkach. Ciekawym pomysłem są chociażby kalosze skórzane czy zamszowe. To połączenie wydaje się nie mieć większego sensu, ale w praktyce naturalne materiały bardzo dobrze chronią przed wilgocią.

Kalosze (Jest 1 produkt.)

Różowe, niebieskie i klasyczne czarne. Kalosze nie muszą być nudne, mogą natomiast przydać się przy wielu okazjach. Nie tylko w deszczową pogodę, ale także podczas jesiennego spaceru po lesie, w czasie grzybobrania, pracy w ogrodzie czy mycia samochodu. Czołowe marki obuwnicze od lat poszerzają swoją ofertę na takie buty. Kalosze przestały być postrzegane jako obuwie o wyłącznie praktycznym znaczeniu. Mnogość kolorów, wzorów i modeli sprawia, że bez trudu dopasowuje się je do przeróżnych stylizacji. W konsekwencji kalosze zyskują na popularności, także wśród stylistów.

Kalosze to buty, które warto mieć w swojej garderobie, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Nie tylko przez wzgląd na ich praktyczność - ochronę przed wodą, chłodem i wiatrem. Takie buty są obecnie po prostu modne. Do tego stopnia, że niektórzy noszą je na co dzień, nie tylko podczas deszczu czy słoty, ale nawet w bezchmurne dni. Zwłaszcza paniom do gustu powinny przypaść kalosze w odważnych kolorach, takich jak róż czy bordo, w wersji błyszczącej lub matowej. Niektóre modele łatwo pomylić z kozakami czy botkami.