Filtrowanie produktów

Rozmiar

Cena

225 zł - 315 zł

Kraj pochodzenia

Wysokość obcasa

Materiał

Większość panien młodych wybiera buty ślubne w klasycznych odcieniach bieli, ewentualnie écru. Coraz większą popularnością cieszą się jednak od pewnego czasu modele kolorowe, a w szczególności czerwone, różowe, fuksjowe czy chabrowe. Takie buty są zwykle dominującym akcentem w całej stylizacji, często nawiązując przy tym do kolorystyki, w jakiej utrzymana jest cała impreza. Ponadto, dodatkowym ich atutem jest to, że obuwie takie jest obecnie bardzo modne, dzięki czemu może być potem wykorzystane na co dzień.

Ślubne (Jest 3 produktów.)

Buty ślubne tylko pozornie kryją się pod suknią. Wystarczy przeglądnąć zdjęcia czy filmy z jakiegokolwiek wesela, aby zobaczyć, jak często są one widoczne. W związku z tym, aby ten wyjątkowy w życiu dzień był naprawdę idealny, ich wyborowi należy poświęcić odpowiednio dużo czasu i uwagi. I co istotne trzeba przy tym zwracać uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale również na komfort, gdyż źle dopasowane buty mogą zrujnować nawet najlepiej zorganizowany ślub.

Buty ślubne wytwarzane są najczęściej z satyny lub skóry licowej. Ten pierwszy materiał wspaniale współgra z tkaniną sukni, jednak, niestety jest dość niepraktyczny. Łatwo się brudzi, nie jest zbyt odporny na uszkodzenia. Znacznie lepszym wyborem jest skóra licowa, materiał bardzo wytrzymały, doskonale dopasowujący się do kształtu stopy, a przy tym uniwersalny, nadający się do noszenia na co dzień. Jeśli natomiast chodzi o fason, to ciągle najpopularniejszą opcją są czółenka, zakończone w szpic, w migdał lub okrągło.

Z drugiej jednak strony, coraz więcej panien młodych decyduje się na sandały na obcasie, zwłaszcza, jak ślub odbywa się w letnie miesiące. Tutaj trzeba jednak zaznaczyć, że takie buty ślubne nie sprawdzą się w połączeniu z sukniami w typie „księżniczki”. Tego typu kreacje bezwzględnie wymagają butów z zakrytymi palcami, dopuszczalne są ewentualnie odkryte pięty. Na specjalną uwagę zasługuje również obuwie z paskiem w kształcie litery T, przypominające swoim wyglądem buty do tańca. Stanowią one idealne dopełnienie sukienek w stylu retro, a przy tym doskonale trzymają stopę nawet w czasie najbardziej szalonej zabawy.