Filtrowanie produktów

W klasycznej elegancji, zwłaszcza, jeżeli dysponujemy jedynie 1-2 parami obuwia, zawsze dobrze postawić na prostotę. W takiej sytuacji z miejsca najlepiej odrzucić wszelkie przeszycia, zadarte noski czy aplikacje, gdyż wraz ze zmieniającą się modą takie buty męskie „przeterminują” się. Z kolei prosta klasyka jest niemal w stu procentach odporna na trendy i, jeżeli wybierzemy model wysokiej jakości, na pewno posłuży nam on przez długie lata, nic nie tracąc na atrakcyjności. Warto tu jeszcze podkreślić, że prostota wcale nie musi oznaczać nudy. Takie buty męskie często posiadają dyskretne zdobienia i niewielkie aplikacje, które dodatkowo podkreślają ich ponadczasowy charakter.

Buty męskie (Jest 196 produktów.)

Teza, że dobre buty męskie to podstawa eleganckiego look’u podchodzi pod banał, jednak trzeba obiektywnie przyznać, że jest w tym sporo prawdy. Dobre obuwie zawsze bowiem poprawi ogólne wrażenie, podczas gdy niewłaściwie dopasowane zrujnuje nawet najbardziej dopracowaną stylizację. Dlatego też każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę butów męskich na okazje formalne i jedną na mniej oficjalne spotkania. Nie wspominając oczywiście o klapkach i obuwiu sportowym na wakacyjne wyjazdy, spacery czy wypady na miasto.

na stronę

Obuwie sportowe to bezdyskusyjne „must have” każdego mężczyzny. Niezastąpione w przypadku miłośników aktywnego wypoczynku, sprawdzi się również jako ciekawy element look’u casualowego. Trampki, adidasy, snicekersy lub inne mniej oficjalne buty męskie zestawione z dżinsami i sportową marynarką nadadzą się nie tylko na spotkanie ze znajomymi czy imprezę, ale również do pracy i na mniej formalne spotkania służbowe. A najodważniejsi mogą zestawić je z garniturem pokazując tym samym, że nie obce są im najnowsze trendy. Z kolei klapki czy japonki nadadzą się idealnie na wyjazd nad wodę lub jako element niezobowiązującej stylizacji miejskiej. W tym drugim wypadku doskonale zdadzą egzamin na zakupach, niedzielnym spacerze czy nawet niezobowiązującym wieczornym spotkaniu. Wystarczy połączyć takie buty męskie z modnymi shortami lub spodniami lnianymi oraz koszulką z jakimś ciekawym nadrukiem, aby uzyskać interesujący i bardzo wygodny look.