Filtrowanie produktów

Cena

195 zł - 420 zł

Kraj pochodzenia

Wysokość obcasa

Materiał

O obuwiu ślubnym można by pisać bez końca, jednak jedną z jego istotniejszych cech jest wygoda. Nieodłączną częścią każdego wesela są wszak szaleństwa na parkiecie trwające zwykle do białego rana, a chyba nikt nie chciałby spędzić tej nocy cierpiąc z powodu bolesnych otarć czy odcisków. Z tej samej przyczyny obuwie ślubne warto kupić odpowiednio wcześnie, tak, aby zdążyć je rozchodzić przed tym najważniejszym dniem, a w przypadku pań, przyzwyczaić się do wysokości obcasów, by poczuć się na nich naprawdę pewnie.

Obuwie ślubne (Jest 19 produktów.)

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, dlatego wszystko powinno być w nim idealne, starannie przemyślane i zaplanowane. Jedną z ważniejszych kwestii jest ubiór, w tym obuwie ślubne, które zarówno w przypadku Pana Młodego, jak i Panny Młodej powinno być jak najlepiej dopasowane do miejsca, pory roku i dnia, a także do obowiązujących zasad dress code. Należy jednak podkreślić, że zasady te nie są w stu procentach takie same dla każdego wesela, dużo zależy bowiem od stylu, na jaki zdecydowali się Państwo Młodzi. I tak, inne obuwie będzie pasowało do imprezy rustykalnej, inne do klasycznej, inne do folkowej, a jeszcze inne do glamour.

Obuwie ślubne najlepiej kupować już po wybraniu sukni i garnituru, ale przed ich ostatecznym dopasowaniem. Pozwoli to na optymalne dostosowanie długości spodni i spódnicy, a tym samym na osiągnięcie wymarzonego efektu końcowego. Najlepiej będzie też zdecydować się na buty dobrej jakości, wykonane z porządnych materiałów i już na starcie odrzucić przekonanie, że kupuje się je tylko na jedną noc. Wysokiej klasy obuwie ślubne posłuży nam bowiem jeszcze wielokrotnie. Panowie z powodzeniem będą je mogli zakładać do garnituru lub casualowych stylizacji, panie z kolei na eleganckie wyjścia, do sukienki, szykownego kombinezonu czy spódnicy.

Dużo też zależy oczywiście od charakteru ślubu. W przypadku uroczystości utrzymanej w konwencji klasycznej, obowiązujących zasad jest najwięcej, natomiast w przypadku coraz popularniejszych obecnie wesel rustykalnych można sobie pozwolić na znacznie więcej swobody. Ba, w tym ostatnim wypadku jest ona nawet wskazana i powinna znaleźć odbicie zarówno w stroju, w obuwiu, w dodatkach, jak i w wystroju sali weselnej.